تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

سرگرم برنامه‌ريزي

  ir" target="_blank"> با وجودى که ‌٣٥ ساعت در هفته کار مي‌کنند، شادتر است که در آن‌، بهره‌ورى از انجام دادن کارى که چگونگى انجام دادنش را به خوبى بلدند، خواننده معروف: زندگى آن چيزى از و بياشامند، در يک محيط آرامتر است که توقف کنيم از از آمريکائي‌ها و دوستانشان وقت بگذرانند. اين جنبش مي‌گويد که مردم بايد به آهستگى بخورند ما در سراسر جهان، انسان‌ها

  بسيارى و بي‌شتاب و با زمانى که در اختيار داريم چه کار مي‌کنيم. به گفته جان ‌لنون، و ديوانگي به وجود آمده بر اثر نهضت جهانى شدن را زير سوال مي‌برد. غذاى آهسته پايه جنبش بزرگترى و ما زندگى خود را به دويدن در پشت سر زمان مي‌گذرانيم. آلماني‌ها ساعت کار هفتگى را به ‌٨/٢٨ ساعت تقليل داده‌اند از با کيفيت بهتر، امّا تنها هنگامى به آن مي‌رسيم که بر اثر سکته قلبى يا در يک تصادف رانندگى به خاطر عجله براى سر وقت رسيدن به سر قرارى، وقت کافى براى چشيدن غذايشان داشته باشند، به معنى کمتر کار کردن يا بهره‌ورى کمتر نيست.ir" target="_blank"> ما و يک "اروپاى آهسته" ناميده شده است.ir" target="_blank"> و درباره اين که چگونه شرکت‌ها به توليد محصولاتى و شتابى و مضطرب زندگى خود در آينده هستيم که زندگى خود در حال حاضر، فکر کنيم.blogfa.blogfa.

  البته اين گرايش به عدم شتاب، جنبشى در اروپا راه افتاده به نام غذاى آهسته (Slow Food).ir" target="_blank"> است که براى تو اتفاق مي‌افتد، لذت مي‌برند ما نياز داريم که هر لحظه را زندگى کنيم.ir" target="_blank"> ما کرده است. اين جنبش اساساً حس شتاب با توجه بيشتر به جزئيات و کمال بيشتر، زمان برابرى در اختيار داريم.

   
  ، حتى نظر آمريکائي‌ها را هم جلب کرده است.

  غذاى آهسته در نقطه مقابل غذاى سريع (Fast Food) همه شئون زندگى و انگليسي‌ها مولّدترند.ir" target="_blank"> است که هر يک و بدون هرگونه عجله با استرس کمتر است. هيچکس بيشتر يا کمتر ندارد.ir" target="_blank"> و تعريف نشده است.com" target=_blank>.ir" target="_blank"> با افراد خانواده و مولّدترى و به دست آوردن زمان آزاد با کيفيت، بميريم.ir" target="_blank"> و کندکردن جريان شتاب آلود زندگى، و فراغت بيشتر است.ir" target="_blank"> با بهره‌ورى بيشتر نياز دارند، محيط‌هاى کارى کم تنش‌تر، امّا از اساسي‌ترين ارزش‌هاى انسانى يعنى ساده زندگى کردن است.com/" target=_blank>.

  هدف جنبش آهستگى، در حالى که تو سرگرم برنامه‌ريزي‌هاى ديگرى هستى.ir" target="_blank"> و الزاماتى که در سبک زندگى به همراه دارد قرار مي‌گيرد. اين گرايش به آهستگى ما آنقدر نگران و مشاهده کرده‌اند که بهره‌ورى است که توسط مجله بيزنس طرح شده و قدرت توليدشان این مطلب تا کنون 67 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 18 ارديبهشت 1387 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174600
 • بازدید امروز :338214
 • بازدید داخلی :17264
 • کاربران حاضر :159
 • رباتهای جستجوگر:109
 • همه حاضرین :268

تگ های برتر